מכונות אריזה בשרינק

 
 

מכונות אריזה בשרינק מעניקות למוצרים שונים, בין אם ביחידים ובין אם במארזים מרובי פריטים, מעטה הגנה יעיל וחסכוני. ציפוי הניילון, המגיע בדרגות שונות של עובי ושקיפות, משלב קלות אריזה עם קלות פתיחה יחסית. כמו כן, מציעה מכונת אריזה בשרינק יתרונות נוספים, כגון יכולת לשמירה על הטריות ונוחות יישום לקיבוץ מספר מוצרים יחדיו. עוד יתרון משני, הוא שהשרינק מהווה אינדיקטור לשימוש של המוצר ומצבו– לאחר פתיחת העטיפה, לא ניתן להשיב לה את מראה הראשוני ללא הציוד הדרוש. אין להתפלא, אם כך שיצרנים וקמעונאים רבים עושים שימוש במכונה מסוג זה לאריזת מוצריהם.

 

מי משתמש במכונות אריזה בשרינק

 


  •  אריזות למוצרי מזון ולמשקאות
  • אריזות למוצרי קוסמטיקה 
  • אריזות לרכיבי אלקטרוניקה
  • אריזות למוצרי דפוס  
  • ועוד מגוון סוגים של מכונות אריזה
 
 
 
מכונת אריזה בשרינק
 
 
 

חברת דורפק הנה חברה ותיקה וידועה בענף האריזה, ומתמחה ביבוא,תכנון ושיווק של מכונות, ובכלל זה, גם מכונות אריזה בשרינק מן החברות המובילות בעולם. ניסיונה הרב בתחום מאפשר לה להעניק ייעוץ מקצועי ולסייע ללקוחותיה בבחירת המוצרים המתאימים ביותר לצורכיהם. בנוסף, היא יבואנית בלעדית של כמה מן המותגים והמוצרים הידועים והמבוקשים בתחום, מבחינת איכותם ויעילותם. כמו כן, הוותק הרב שלה, היקף פעילותה והמוניטין שלה בעולם מאפשר לה להציע ללקוחותיה את המכונות במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

דורפק - ייבוא ושיווק כל סוגי מכונות מיון, אריזה ומילוי

 

זקוקים למכונות שרינק? הצוות במערך השירות של דורפק ישמח לעמוד לשירותכם, להאזין לדרישות העסק שלכם, ואף להגיע עד אליכם. תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי בבחירת מכונת שרינק המתאימה לכם ביותר, כמו גם מכונות אריזה מסוגים אחרים,במקרה הצורך. אצלנו תמצאו מענקה מקיף לכל צורכי האריזה שלכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דורפק בע"מ
מכונות וציוד לתעשיה
 

ת.ד. 464, רמת השרון  47103
טלפון: 5499295 - 03
פקס: 5499341 - 03
 
 
 
 
 
בין לקוחותינו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZAP Group בניית אתרים